Демонтаж будівель – Detrans

Демонтаж будівель

Демонтаж будівель

Демонтаж будівель різної складності.
Також екскаватори застосовуються при ритті, поглибленні, очистці ставків, озер, каналів та інших водойм, берегоукріплювальних роботах, будівництві дамб, чи навіть при звичайному плануванні чи проведенні благоустрою ділянки: зміні ландшафту, викорчуванні пнів, демонтажі будівель, тощо.

За допомогою цієї техніки можна розвантажити чи завантажити транспорт сипучими вантажами, що важливо при перевезенні та доставці таких товарів як щебінь, гравій, пісок, ґрунт та інші. Ну і, звичайно ж, без екскаватора не обходяться і роботи із засипки котлованів, траншей, вирівнювання ділянки та різного роду будівельно-монтажні роботи.

Варто розуміти, що демонтаж і знесення бетонних та залізобетонних будівель чи споруд – процес трудомісткий, важкий та відповідальний. Він вимагає багатого досвіду компанії, що виконує ці роботи, а також наявності у неї сучасного механізованого парку, який дозволить надати послуги із демонтажу будь-якої складності. До того ж не достатньо лише зруйнувати будівлю, адже для цього потрібно провести глибокий аналіз і розробити якісний проект із демонтажу до його безпосереднього проведення та утилізувати будівельне сміття після виконання робіт.

Не соромтесь зв'язатися з нами